HAKKIMIZDA

Kurumsal

1974 yılından bugüne %100 Türk sermayesiyle, tekstil örgü makineleri için üretmekte olduğumuz yedek parçalar ile Türkiye’deki tekstil sektörünün gelişmesine hizmet etmekteyiz.


Geniş ürün yelpazemizle, 2005’ ten beri, birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.


Sürdürülebilir müşteri memnuniyetine hizmet edebilmek için yatırımlarımıza devam etmekteyiz.


İlke ve Hedefler

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere, mümkün olan en kısa zamanda yüksek kalite ve istikrarla karşılık vermek adına çalışmak öncelikli ilkelerimizdendir. Satış sonrası oluşabilecek her türlü problemde müşterilerimizin yanında yer almak, bayi ilişkilerimizle Dünya’nın her bölgesine hizmet götürmek şirketimizin olmazsa olmaz hedefleri içerisindedir.

TİHİ TEKS, ISO 9001 Standardı ile; müşteri taleplerinin ve pazarın araştırması ile başlayan ve tasarım, üretim ve satış sonrası servise kadar uzanan tüm ilgili süreç ve alt süreçleri disipline eden bir yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Dünya pazarındaki diğer rakipleri ile rekabet edebilen bir kuruluş olan TİHİ TEKS, standartlarını da belgeleyerek, çalışanı, müşterisi, bayisi ve tedarikçisi ile dünya liginin iyi bir oyuncusu olmak için yatırımlarını sürdürmektedir.